Instruktorzy Muai Thai uczą 4-latka agresji?- film

SZTUKI i SPORTY WALKI Otwock-forum otwarte

Re: Instruktorzy Muai Thai uczą 4-latka agresji?- film

Postprzez OBZ 04 Mar 2012 02:17

Wolę żeby mój syn poznał nawet może i trochę za ostre strony życia na zajęciach walki - niż żeby został gejem na zajęciach tańca.Znajomy to przechodzi ze swoim synem.
Oczywiście to na filmach to już przegięcie -takiego bandyckiego chamstwa w stosunku do dziecka jaki pokazali ci goście od Muai Thai w życiu nie spotkałem.
Image Image
OUTBACKZACK
Awatar użytkownika
OBZ
oficer młodszy
oficer młodszy

Miejscowość: USA

Postprzez EJMAS 25 Mar 2012 13:56

Muai Thai, podobnie jak kyokushin i kickboxing, ma poważne problemy z jednym, jak nauczać realnej, nie udawanej walki.
Trening full kontaktowy, praktykowany w tych sportach, czy jak kto woli sztukach walki, nieuchronnie prowadzi do poważnego niebezpieczeństwa znanego zwłaszcza praktykom MT. Im lepszy, silniejszy atak, tym doskonalsza musi być obrona. Czy możliwe jest atakowanie z dużą intensywnością nie wczuwając się podświadomie w rolę agresora? Raczej nie, dlatego u niektórych osób trening MT wywołuje mimowolne wybuchy agresji. Znany i dosyć szeroko w swoim czasie opisywany w mediach,przypadek zawodnika MT, który w trakcie walki treningowej tak skutecznie atakował, że jego przeciwnika już nie uratowano, bo w porę nie zatrzymał kombinacji kopnięć kolanami i uderzeń łokciem.
Awatar użytkownika
EJMAS
oficer młodszy
oficer młodszy

Postprzez Erni 25 Mar 2012 14:03

Może dlatego, mając na uwadze zagrożenia, o jakich piszesz w JTF I w DIMACIIE zastosowano zaawansowane technologicznie i bardzo drogie automaty do zadawania uderzeń.
Awatar użytkownika
Erni
oficer młodszy
oficer młodszy

Postprzez OBZ 26 Mar 2012 14:22

trzeba przyznać że instruktorzy Muai Thai nie mają ostatnio dobrej prasy, która podnosi temat agresji wszechobecnej na treningach sportów kontaktowych a zwłaszcza w szkółkach bokserskich i kickbokserskich.
I tak, niedawno jeden z nauczycieli szkółki kickbokserskiej _fragment wpisu usunięty_
został przyłapany i sfilmowany na agresywnym zachowaniu, podczas spaceru ze swoim dzieckiem :? :( :(
Miał pecha, przypadkowo sfilmował go rodzic jednego z jego uczniów kickboxingu i wkurzony jego zachowaniem zamieścił filmik w necie. :twisted: zresztą popatrzcie sami:
Image
Image Image
OUTBACKZACK
Awatar użytkownika
OBZ
oficer młodszy
oficer młodszy

Miejscowość: USA

Postprzez Sulfamina 26 Mar 2012 14:26

:x jakie chamstwo :shock: :o :shock:
Awatar użytkownika
Sulfamina
oficer młodszy
oficer młodszy

Postprzez aniaK 27 Mar 2012 08:34

Facet ma coś z głową, nie nadaje się do życia wśród ludzi. Współczuję temu dziecku, ma zwyrodniałego ojca :(
Awatar użytkownika
aniaK
kandydat
kandydat

Postprzez Cris 09 Kwi 2012 03:04

łoj tam, łoj tam... :P

Image
Awatar użytkownika
Cris
kandydat
kandydat

Postprzez Sulfamina 20 Kwi 2012 13:38

Patrzę na to kolejny raz i jestem przerażony... Jeżeli tacy chamscy ludzie jak ten furiat-instruktor uczą dzieci, to ja za Muay Thai i kickboxing serdecznie dziękuję. Żenada to mało powiedziane. Taki uczeń trenowany przez niego przyjdzie kiedyś do domu i swojemu ojcu wpierdoli albo bratu. Totalny Syf.
Awatar użytkownika
Sulfamina
oficer młodszy
oficer młodszy

Postprzez Wściekły Węż 19 Lip 2012 23:16

Uczył dzieciaka życia -jakis kretyn bałwan zagrodził mu drogę no to pokazał mu że nie mozna być ofiarą :( tylko ostro o swoje walczyc a że mu przyjebał i troche miechem rzucał -a kto nie rzuca. :twisted:
Awatar użytkownika
Wściekły Węż
oficer młodszy
oficer młodszy

Postprzez igagaga 26 Paź 2012 10:30

dopiero teraz doszłam na ten wątek... i ręce mi opadły :evil:
dla mnie jest to przegięcie absolutne i nie zostawiłabym tego ot tak..
Awatar użytkownika
igagaga
oficer młodszy
oficer młodszy

PoprzedniaNastępna

Wróć do SZTUKI i SPORTY WALKI Otwock

Najlepsze darmowe fora dyskusyjne  |   Zobacz inne nasze fora  |   Reklama
bCoders - Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu  Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu