ćwiczy KravMage i zamierza zrezygnować, bo:

SZTUKI i SPORTY WALKI Otwock-forum otwarte

ćwiczy KravMage i zamierza zrezygnować, bo:

Postprzez OldBoy 13 Paź 2016 09:18

Gość pisze, że ćwiczy KravMage i zamierza zrezygnować, bo:
/zacytuje fragment jego wypowiedzi/

"Jak widzę jak uczą poruszania się i pozycji walki na Km to mi się spustoscisk uruchamia. Nie chce tego dokładniej opisywać to trzeba zobaczyć. Poza tym to idiotyczne i dziwne skręcanie nogi mnie dobija. /.../
A obrona przed nożem 360 to chyba tylko jest na na***anego dziadka który ubzdurał sobie ze chce zgwałcić jego wnuczkę:)
Ja w miarę dobrze umiem posługiwać się nożem bojowym i gdybym ja zaatakował jednego z kolesi odemnie z KM to by się posrali.
/.../
Jest wiele rzeczy które nie maja w ogóle przydatności na ulicy a są tylko na pokaz jak duszenie z przodu,tylu,boku.Ci którzy byli choć jeden raz to wiedza o co chodzi...

Żałosne jest tez obrona przed kopnięciami jeśli ofiara leży na ziemi nawet nie chce się otym rozpisywac...

Czytałem dużo o km /../ krytykujących wypowiedzi było dużo więcej niż pozytywnych i łudziłem się ze to tylko wypowiedzi zazdrosnych o lepszy styl ludzi..."

Jestem ciekawy co o tym sądzicie. Ma rację?
Awatar użytkownika
OldBoy
kandydat
kandydat

Re: ćwiczy KravMage i zamierza zrezygnować, bo:

Postprzez KM master 22 Paź 2016 17:42

na początek kup elementarz i słownik, potem naucz się pisać dopiero później pisz o KM gimbusie.
Awatar użytkownika
KM master

Postprzez For 23 Lis 2016 02:59

Krav maga (lub traf gada, hebr. クラヴマガ) – sztuka walki biorąca swe korzenie w Detektywie Rutkowskim i Lee. Głownie opiera się na kopaniu w krocze aczkolwiek dopuszczalne sa także uderzenia pięścią w krocze – tak zwane tarmoszenie worów. Początkujący krav-magista już po tygodniu nauki, potrafi uderzyć nogą w krocze oponenta na 167 sposobów.
[edytuj] Nauka i sposoby korzystania

Kiedy instruktor uzna, że Krav-mager umie skutecznie zrobić komuś jajecznicę na 12990 sposobów, dochodzą następne elementy tej zacnej sztuki walki, takie jak np. skuteczne ukręcenie karku 12 osobom na raz po tym, jak 27 innym kopnęliśmy w krocze. Nauka obejmuje również lekcję „Jak nie skończyć z gumową kosą między żebrami przy wyjściu z psem wieczorem”, „Jak obezwładnić kogoś, kto właśnie do nas celuje z gumowego Automatu Kałasznikowa, czy zepsutego pistoletu na kulki”. Obrona przed gumowym nożem polega na zablokowaniu noża ręką, a następnie kopnięciem w krocze (metoda 1286) i spier :idea: niem. Zaś obrona przed zepsutym pistoletem na kulki polega nad złapaniem pistoletu za ten element, który w momencie wystrzału gwałtownie się cofa, oraz kopnięciu w krocze (metoda 1847), natomiast nie wiem, jak wygląda obrona przed gumowym kałachem, bo akurat zostałem pobity w drodze na trening. Szkoda, że nie celowali do mnie z zepsutego pistoletu na kulki, to bym im kopnął w jaja metodą 16[1].

Kiedy już nauczymy się obrony przed gumowym kałachem, kolejnymi technikami do opanowania są m.in. uderzania pięścią w worek, który trzyma druga osoba (przydatne podczas okradania starszych pań - wtedy uderzamy w torebkę), łokciem w przysadkę mózgową (wiedział byś gdzie to jest, gdybyś się nie zrywał z przyrody czy też biologii), oraz głową w nos przeciwnika (kiedy przeciwnik okaże się silniejszy od nas, możemy udać że kichaliśmy, i modlić się, żeby wyjął gumowego kałącha - kopnęlibyśmy go w krocze metodą 666).

Kiedy już będziemy umieli to wszystko, staniemy do egzaminu na pierwszy stopień. Egzamin, jak za pewne się domyślasz polega na kopaniu w jaja i uciekaniem przed gumowym nożem, jednakże wiedz, że jesteś w błędzie. Gumowe noże są dla lamusów. Ty już jesteś profesjonalistą, umiesz kopnąć w jaja na ponad 10234 sposobów, więc obrona przed gumowym nożem to dla ciebie błahostka! Teraz będziesz się bronił przed kijem z makaronu zabranego przedszkolakom z basenu. Koniec końców: i tak zgarniesz wpie :idea:dol wracając dumnie z egzaminu.
For
oficer młodszy
oficer młodszy

Postprzez Mario 26 Sty 2017 23:50

Ćwiczyliśmy w wojsku na bojowo techniki z KM z bronią - działało..? kopnięć w krocze full- Niestety do wszystkiego trzeba dorosnąć ;)
Awatar użytkownika
Mario

Postprzez DmgJTF 17 Mar 2017 14:11

DOBRE :] :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :D
Awatar użytkownika
DmgJTF
oficer młodszy
oficer młodszy

Postprzez Weronia 18 Paź 2017 03:54

A prawda jest taka, że kobieta by się obronić, powinna mieć za sobą przynajmniej lekcje uderzania otwartą dłonią oraz przejść kilka sparingów, by wiedzieć jak uniki robić, nie wpadać w panikę ani w szał gdy dostanie pięścią w głowę itp. Dopiero później niech się uczy jak kopać po jajach itd.
Bez tego, takie "ćwiczenia kopania po jajach" są tylko wyciąganiem pieniędzy od naiwnych kobiet, które sądzą, że im to pomoże. :twisted: :evil: :cry:
Awatar użytkownika
Weronia
moderator
moderator

Wróć do SZTUKI i SPORTY WALKI Otwock

Najlepsze darmowe fora dyskusyjne  |   Zobacz inne nasze fora  |   Reklama
bCoders - Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu  Oprogramowanie dedykowane dla firm i biznesu